ثبت و پیگیری سفارش

بله، برای تکمیل مراحل خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شوید. یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

 

با عضویت در هومساز شما قادر خواهید بود:

1- سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید

2- به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید

3- لیست آرزوهای خود را بسازید.

4- نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید.

5- از حراج ها و محصولات شامل جشنواره های فروش ویژه مطلع شوید.

 

بله، پس از انتخاب کالاهای موردنظر و پرداخت هزینه، میتوانید نام و نشانی فرد مورد نظرتان را در توضیحات و اطلاعات ارسال وارد نمایید.

 تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

هومساز با ارسال ایمیل، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‏‌کند. همچنین برای اطلاع از وضعیت سفارش، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه “سفارشات من” از وضعیت آن مطلع شوید.

 

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن،با واحد پیگیری سفارشات تماس بگیرید.

 

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

مشاوره و نصب

مشاوره آنلاین یعنی شما امکان بهره مندی از نظرات متخصصین طراحی داخلی در مورد فضای مد نظرتان را خواهید داشت. بدون مراجعه به دفاتر معماری بسیار سریع تر و راحت تر!

 به این شکل که شما می توانید تنها از طریق وبسایت و با پر کردن فرمی دقیق و گویا، مساله ای که با آن روبرو هستید را بیان کنید و متخصصین معماری با بررسی مساله ی طرح شده، در زمانی مناسب و با دریافت هزینه ای منطقی پیشنهاداتی کاربردی را در قالب تصاویر، مدل های سه بعدی، نقشه های دو بعدی، مودبرد یا تماس تلفنی به شما ارائه کنند.

هزینه مشاوره و طراحی با توجه به پروژه تعیین می شود اما حدود آن در هر پکیج نوشته شده است. در مشاوره های حرفه ای، به سبب تعدد درخواست ها لازم است حتما پس از تکمیل فرم هزینه را پرداخت نمایید تا رسیدگی پروژه تان شروع شود.

 

پرداخت ها تنها به صورت آنلاین صورت می گیرد و در شرایط خاص، در صورت عدم رضایت مشتری پس از بازبینی ها، 40 درصد هزینه ی پرداختی قابل بازگشت خواهد بود. (با توجه به زمان صرف شده توسط کارشناسان سایت،  امکان بازگشت کامل هزینه ها وجود ندارد.)

با توجه به ویدئو های آموزشی از نحوه نصب هر محصول شما میتوانید با روش نصب آشنا شوید. اما برای دریافت خدمات تخصصی میتوانید از صفحه خدمات نصب، با توجه به شهری که در آن نیاز به خدمات دارید و پس از بررسی رزومه کاری نصابان اقدام به انتخاب نصاب کرده و هماهنگی های لازم را با نصاب به عمل آورید.

و یا با مراجعه به دفاتر دکوراسیون داخلی و فروشگاه های تزئیناتی درخواست معرفی نصاب نمایید.

خیر، هومساز تنها جهت رفاه حال مشتریان اقدام به معرفی نصاب می نماید. از این رو مشتریان با توجه به عرف حق الزحمه در هر هر و شرایط هر پروژه قبل از شروع کار نصاب حتما باید قیمت را مورد توافق قرار داده و طبق توافق پرداخت ها به نصاب صورت گیرد.

خیر. هومساز تنها نصاب را معرفی میکند. تنها درصورتی که هومساز با کارفر ما قرارداد اجرا را به صورت کتبی و مشخص بسته باشد. تمامی مسئولیت اجرا و نصب بر عهده هومساز خواهد بود.