راهنمای طراحی داخلی, فضاهای داخلی

6 پیشنهاد برای تزیین دیوار اتاق کودک

دکور دیوار اتاق کودک


6 روش ساده برای تزیین دیوار اتاق کودک را در این مطلب دنبال کنید.

یکی از روش های عالی برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک، تزیین دیوار آن است. روش های خلاقانه و مختلفی برای تزیین دیوار اتاق کودک وجود دارد، در این پست، 6 پیشنهاد کاربردی و راحت را با هم مرور می کنیم، با هوم ساز همراه باشید.

1- دیوار تخته سیاه


تبدیل دیوار اتاق کودک به دیوار تخته سیاه، یک پیشنهاد عالی است، چراکه بی شک محبوب کودکتان خواهد شد. از آن جایی که بچه ها به نقاشی روی دیوار علاقه مند هستند، با تبدیل دیوار به تخته سیاه، به راحتی دیوار به صورت آزادانه در اختیارشان قرار میگیرد و برایشان جذاب است. تزیین دیوار با روش تخته سیاه، مختص کودک نیست، بلکه در هر اتاقی می توان آن را ایجاد و ایده های جدیدی پیاده کرد.

2- چسباندن استیکر


برای تزیین دیوار اتاق کودک، از چسباندن استیکرهای جذاب استفاده کنید. البته به شرطی که زمینه دیوار اتاق کودک، رنگ ساده باشد. از طرح های آماده و رنگارنگ استفاده کنید. حتی می توانید ورق‌های چسبی ساده تهیه کنید و طرح مد‌نظر خود را با تعداد بالا برش دهید و با فواصل یکسان بچسبانید. با اینکار کاغذ دیواری برجسته به وجود می آورید.

3- مهر رنگی بزنید


طرح دلخواه را روی ابر پیاده کنید و روی دیوار ساده، ضربه بزنید. یا از مهرهای آماده استفاده کنید. حتی با استفاده از چندد مهر، رنگ های مختلف روی دیوار بزنید و با بقیه دکوراسیون، هماهنگ شوید. پیشنهاد بعدی استفاده از شابلون های آماده یا دست ساز است. با یک طلق یا مقوا، تصویر دلخواه را برش دهید و با رنگ و اسپری به دیوار بزنید.

4- نقاشی بکشید


نقاشی های خلاقانه و متناسب با علاقه کودک، فضای اتاق را برای او، دل‌انگیز می‌کند. البته به شرطی که مهارت شما در این هنر، به اندازه کافی باشد. نقاشی را با سایر دکوری ها ترکیب کنید و تصاویر خلاقانه ای ایجاد کنید. به عکس های زیر نگاه کنید و از آن ها الهام بگیرید.

5- نور مجازی


برای تزیین دیوار اتاق کودک، شکل مورد علاقه و متناسب با دکور اتاق را، روی چوب برش دهید و با کمک یک شلنگ نوری یا ریسه پشت آن، دیوارکوب جذاب بسازید. ستاره، ابر و ماه از شکل های پرطرفدار برای تزیین دیوار اتاق کودک می باشد.

6- مقوا و تزیین حروف


به کمک مقوا، حروف اسم را برای تزیین دیوار اتاق کودک بسازید و با روش های مختلف آن را طراحی کنید. می توانید، تکه های مقوا را پیش هم بچسبانید و حفره های توخالی ایجاد کنید، داخل آن را از اسفنج پر کرده و گل روی آن قرار دهید. یا با وسایل در دسترس آن را تزیین کنید و روی دیوار نصب کنید.

6 پیشنهاد جذاب برای تزیین دیوار اتاق کودک را در بالا مشاهده کردید. شما تزیین دیوار اتاق کودک دلبندتان را چگونه انجام داده اید؟ اگر ایده ی جدیدی دارید با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *