راهنمای طراحی داخلی, فضاهای داخلی, مصالح طراحی

20 ایده تزیین دیوار با قاب خالی

به کار بردن قاب یا فریم خالی برای تزیین‌دیوار، عجیبه نه؟ ایده های این پست را دنبال کنید و از نتیجه‌‌اش شگفت زده شوید.

انواع آثار‌هنری و آینه‌ها، قطعا دکوراسیون داخلی را زیبا و جذاب خواهد کرد، اما اگر بدون آن‌ها بخواهید، حرکتی برای تزیین دیوار انجام دهید، چه می کنید؟

 

آیا تا حالا به استفاده از قاب یا فریم خالی برای تزیین دیوار فکر کرده اید؟ احتمالا اطرافتان، کلی قاب قدیمی وجود دارد که دیگر قابل استفاده نیستند، کمی خلاقیت لازم است، تا بتوانید آن ها را به دکوراسیون خانه اضافه کنید و محیط را متحول نمایید. پس همیشه برای تغییر دکور و تقویت زیبایی، بحث مالی مطرح نیست. قاب ها را مجددا رنگ آمیزی کنید و با توجه به سبک دکوراسیون داخلی، برای تزیین دیوار، از آن ها استفاده کنید.

قاب های خالی به تنهایی و با هر شکل و شمایلی که باشد، خود هنر است و می تواند جلوه ی فوق العاده ای را به فضا ببخشد. برای استفاده از این قاب‌ها، محدودیت وجود ندارد، برای تزیین دیوار ورودی، راهرو، اتاق نشیمن، اتاق خواب و سایر فضاها، گزینه ی جذاب و منحصر‌به‌فردی است.
در ادامه بیش از 20 نوع تزیین دیوار با قاب خالی را به شما نشان می دهیم، تا شما به ارزش، زیبایی و توانایی ایجاد تغییری جذاب در دکوراسیون داخلی پی ببرید.

1- تزیین دیوار با قاب برجسته

 

استفاده از قاب خالی به عنوان قطعه‌ی تزیینی روی دیوار، برای کسانی که طرفدار تغییر دکور با ساده ترین روش ها هستند، بهترین راهکار است. وقتی صحبت از قاب خالی برای تزیین دیوار می شود، شاید نا خودآگاه، ذهنتان سمت قاب و فریم های کوچک برود، اما همیشه اینطور نیست، گاهی با یک قاب بزرگ یا فریم خالی آینه روی یک دیوار غوغا به پا می شود.

 

– قاب و دیوار همرنگ

– قاب و دیوار متضاد


– قاب های سفید روی دیوار سیاه برای کنتراست و جلب توجه بیشتر استفاده شده است. تضاد رنگی در هر زمینه ای نگاه ها را به سوی خود جلب می کند و زیبایی خود را به رخ می کشد.


– تزیین دیوار با قاب های همرنگ، سبب زیبایی و برجسته کردن آن می شود. مثل کاغذ رنگی با طرح های مختلف اما این‌بار، برجسته و جذاب!

2- تزیین دیوار با قاب و فریم متفاوت


قاب های خالی با چیدمان هنری


بدون محدودیت طرح و نقش، فریم های متفاوت را به صورت ساده یا هنری کنار هم قرار دهید و دیواری متفاوت را رقم بزنید. هرچه تنوع قاب ها بیشتر و این چیدمان، شلوغ و برجسته تر باشد، دیوار را بیشتر نمایان می کند.

ترکیب قاب خالی با تابلو یا مجسمه


یک راه عالی برای تزیین دیوار اتاق، ترکیب قاب های خالی با تابلو و عکس های هنری است. این ظاهر عجیب و ناقص، صفحه نمایش چشم گیری ایجاد می کند. نمونه های زیر، حق مطلب را ادا می کند.


قاب های خالی را می توان به زیبایی با هم ترکیب کرد و پس از نصب از هر کدام برای نمایش یک قطعه هنری استفاده نمود.

ترکیب‌های فوق العاده ای می توان با قاب های خالی ایجاد کرد، ایده های این پست در حد جرقه زدن برای ایجاد یک تغییر شگرف با در دسترس ترین ابزارهاست. تزیین دیوار با قاب‌های خالی را شروع کنید و تجربه‌های لذت بخشتان را با هوم ساز در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *