راهنمای طراحی داخلی, فضاهای داخلی

25 ایده با استفاده از کلاه در دکوراسیون داخلی

شاید استفاده از کلاه در دکوراسیون داخلی، کمی عجیب به نظرتان برسد، با ما در این پست همراه باشید.

اگر طرفدار تیپ، مد روز و به ویژه کلاه هستید، احتمالا کلی کلاه دارید که برای ذخیره سازی آن دچار سردرگمی شده اید. ما در این مطلب قصد داریم انواع روش ها را برای ساماندهی کلاه هایتان به شما معرفی کنیم، علاوه بر این خواهید دید که با یک تیر، دو نشان زده اید و استفاده از کلاه در دکوراسیون داخلی، فضای داخلی را تغییر داده و بسیار جذاب خواهد بود.

حتی عادی ترین وسایل می توانند به عناصر بزرگ تزیینات داخلی تبدیل شوند. مهم خلاقیت و استفاده از ایده های ناب و جدید است تا دکوراسیون داخلی را متحول کنید. برای مثال شما می توانید از کلاه در دکوراسیون داخلی، به عنوان عنصری دکوراتیو استفاده کنید و ایده ی ناب و جدیدی را اجرا کنید. کار سختی نیست، به تصاویر زیر نگاه کنید و ایده ای که به فضا و دکوراسیون داخلی شما نزدیک تر است را اجرا کنید.


انواع کلاه های مدرن و قدیمی را پیدا کنید و به شیوه های مختلف آن را در تزیینات داخلی استفاده کنید. شما می توانید، آن ها را روی دیوار ها، آینه یا قفسه ها قرار بدهید.

با شکل های متنوع، کلاه ها را کنار هم بچینید و دیوار را از سادگی در آورده و به دکوراسیون داخلی کمک کنید. کلاه ها را تک تک نصب کنید یا چوب لباسی را به آن اختصاص دهید.


فرقی نمی کند از کلاه در دکوراسیون داخلی، کجا استفاده می کنید، جذابیت بصری کلاه های دکوراتیو، هر فضایی را منحصر به فرد خواهد کرد. راهرو، اتاق خواب، زیرپله از جمله فضاهایی است که در تصاویر زیر خواهید دید. با توجه به فضای داخلی خانه، محل مناسب را پیدا کنید و دست به کار شوید و شگفتی خلق کنید.

می توانید از ریسمان یا طناب نیز کمک بگیرید و به صورت دلخواه روی دیوار، آن را اجرا کنید.


اگر فضای کافی در اختیار دارید، از استند های آماده استفاده کنید یا آن ها را با کمک چوب و میله های ساده بسازید و به این ترتیب کلاه را در دکوراسیون داخلی وارد کنید. چوب تنه قدیمی درختان را به جا لباسی تبدیل کنید و کلاه های متنوع خود را روی آن قرار دهید. درخت کلاهی جذاب را در ادامه می بینید.

 

امیدواریم از تصاویر این پست الهام بگیرید و با استفاده از کلاه در دکوراسیون داخلی، فضای اطرافتان را متحول کنید. اگر لذت بردید، ما را به دوستان خود معرفی کنید. گروه هوم ساز همواره، منتظر نظرات و ایده های جذابتان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *