اثاث و لوازم, راهنمای طراحی داخلی, فضاهای داخلی

50 ایده فوق العاده دکوراسیون داخلی با نردبان

آیا می دانید که با استفاده از نردبان می توانید، دکوراسیون داخلی را متحول کنید. ایده های این پست را دنبال کنید.

شاید در نظر شما، نردبان به عنوان وسیله‌ی ارتباط بین دو اختلاف سطح، کاربرد دارد. اما ما اینجاییم تا شما را با ایده های جدید آشنا کنیم و دکوراسیون داخلی با نردبان را تجربه کنید. نردبان های قدیمی و غیر قابل استفاده را دوباره احیا کنید و از آن ها در دکوراسیون داخلی استفاده نمایید.


ایده های ابتکاری و جذاب، نردبان قدیمی را به وسیله‌ی دکوری و کاربردی تبدیل کرده و فضای خانه را زیبا و دل انگیز می‌کند. در ادامه نمونه های مختلفی از دکوراسیون داخلی با نردبان را می بینیم.

استند های جذاب نردبانی


نردبان های دو طرفه، به راحتی امکان قرار دادن وسایل مختلف را مهیا می کند. چوبی یا فلزی فرقی نمی کند، نردبان را در محل مناسب قرار دهید و دکوری های زیبا را روی آن بگذارید. می توان در آشپزخانه، برای قرار دادن ظروف و دکوری های مختلف از نردبان استفاده نمود یا در نشیمن، فضای ذخیره سازی کتاب و مجلات را به آن اختصاص داد. در برخی موارد با پهن بودن طبقات نردبان، از آن به عنوان جاکفشی استفاده کنید.

استندهای گل و گیاه با نردبان


خلاق باشید و از نردبان های در دسترس، استندهای جذاب بسازید. کافی است صفحات چوبی ساده یا شیشه تهیه کنید و بین دو طرف کفه های نردبان قرار دهید، به راحتی دکوری جذابی برای قرار دادن گل و گیاهانتان فراهم می شود. تصاویر زیر نمونه های مختلفی از آن را نمایش می دهد. با قرار دادن آن در نشیمن، منظره ی فوق العاده ای را به نمایش می گذارد.

دکوری های خلاقانه با نردبان


نردبان قدیمی در تصویر زیر به قفسه ی کتابی جذاب تبدیل شده است یا از آن به عنوان دکور سقف یا آویز لامپ بجای نصب لوستر استفاده شده است. در نتیجه خود را محدود نکنید، به تصاویر نگاه کرده و ایده هایی را که به ذهنتان می رسد، اجرا کنید.

نردبان دوطرفه یا یک طرفه


هر دو مدل نردبان در دکوراسیون داخلی، مورد استفاده است. فقط کاربرد آن ها در مواردی متفاوت است. البته نردبان های دو طرفه به خاطر سهولت جایگزینی در هر مکان، به راحتی قابل استفاده است ولی نربان های یک طرفه، باید به دیواری تکیه داده شود، به همین علت در هرمحلی قابل استفاده نیست. دکوراسیون داخلی را با نردبان تغییر دهید و با توجه به نیاز خود در خانه، آن را در مکان مناسب قرار دهید. مثلا در اتاق خواب، به عنوان چوب لباسی، یا در حمام برای قرار دادن حوله های مختلف روی آن، از نردبان های یک طرفه استفاده می شود. حتی چهارپایه های کوچک را هم می توان به عنوان استندی پرکاربرد و زیبا در دکوراسیون داخلی استفاده نمود.

امیدواریم با الهام گرفتن از تصاویر این پست، دکورهای جذابی را با نردبان بسازید و فضای داخلی را تغییر دهید. ایده های جدید و جذابتان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *