راهنمای طراحی داخلی, فضاهای خارجی

4 پیشنهاد جذاب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

اگر به فکر تازه کردن فضا و تغییر دکوراسیون اتاق خواب هستید، ایده های این پست را دنبال کنید.

 

همه به فکر تغییر دکوراسیون خانه هستیم تا با تغییرات جدید به استقبال فصل جدید برویم. تغییر و نو شدن دکوراسیون، در روحیه افراد، تاثیر مستقیم داشته و کیفیت فضا را افزایش می دهد. دکوراسیون اتاق خواب نیز، از این قاعده مستثنی نیست، در این مطلب چند راه حل ساده و کاربردی برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب به شما معرفی می کنیم.


تغییر دکوراسیون اتاق خواب با تغییر هدبورد


برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب، یکی از مهم ترین نقاط کانونی و مورد توجه، دکور بالای تخت خواب است. بعضی از تخت های کلاسیک با داشتن تاج های بلند و طراحی شده، توجه فضا را به سمت خود جلب می کند.

اما در مقابل تخت های مدرن و ساده با تاج کوتاه یا حتی بدون آن، فرصتی فراهم می کند تا فضای بالای تخت، مرکز توجه قرار گیرد و برای نصب تابلو و دکوری های مختلف از آن استفاده شود.


اگر امکان تعویض و تغییر هدبورد بالای تخت وجود دارد، دست به کار شوید و از نمونه مدل های جذاب در تصاویر زیر استفاده کنید. اینکار سبب ایجاد تغییر اساسی دذ دکوراسیون اتاق خوابتان می شود.

گل و گیاهان را مهمان اتاق خواب کنید.


همگی به انرژی مثبت گل و گیاهان واقف هستیم، استفاده از گیاهان آپارتمانی با ایجاد شرایط مناسب فضا، حس شادابی و سرزندگی را به فضای اتاق خواب می آورد. با توجه به نوع دکور و ابعاد اتاق خواب، فضای مناسب برای گلدان های متنوع در نظر بگیرید و از تغییر ایجاد شده لذت ببرید.

نور اتاق خواب را تغییر دهید.


یکی از عنصرهای مهم در اتاق خواب، داشتن نور مناسب و کاربردی است. پس این بار برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب، سراغ لامپ ، لوستر و منابع نوری بگردید از یک منبع نور برای روشنایی اتاق خواب استفاده نکنید. معمولا از فضای اتاق خواب، برای فعالیت های مختلف استفاده می شود، داشتن تنها یک منبع نور، نیازتان را برطرف نمی کند. قطعا، بازی با نور و استفاده از چند نوع لامپ، فضای زیباتری را به ارمغان می آورد. از آباژور غافل نشوید، علاوه بر لوستر و آویز، لامپ های دیواری نیز، گزینه بسیار مناسبی برای اتاق خواب است.

ملحفه و پارچه های رنگی غوغا می کند.


کمترین کار برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب، استفاده از پارچه و ملحفه های جدید است. روتختی را تعویض کنید. یا با استفاده از یک پارچه ساده روی تخت، از ملحفه های رنگ و جذاب هر چند وقت یکبار استفاده کنید و فضای اتاق خواب را دگرگون کنید. کوسن های متنوع با ابعاد مختلف هم، به شما در تغییر دکوراسیون اتاق خواب کمک می کند.

امیدواریم پیشنهادات هوم ساز در این مطلب، جرقه‌ی تغییرات جدید را در ذهن شما روشن کند و بتوانید با الهام از تصاویر بالا، تغییر دکوراسیون اتاق خواب را به بهترین نحو انجام دهید. نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *