راهنمای طراحی داخلی, فضاهای داخلی

4 ترفند بهاری برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب، کافیست، یکی از ترفندهای این مقاله را به کار ببرید و بهار را به خانه بیاورید.

همزمان با تغییر فصل و آمدن بهار، وقت تغییر دکوراسیون فرا می رسد. با تغییر دکوراسیون اتاق خواب شروع کنید و احساس و انرژی مثبت بهار را به خانه بیاورید. در این مقاله با ما همراه شوید، تا ساده ترین راه ها برای تغییرات بهاری دکوراسیون اتاق خواب را به شما معرفی کنیم.

 

تغییر دکوراسیون اتاق خواب :

1- تغییر پارچه

 

به اطراف خود نگاه کنید و پارچه های موجود را بررسی کنید. از پرده و روتختی تا کوسن و ملافه ها، منتظر تغییر است. پارچه های متنوع، رنگی، گلدار و شاد انتخاب و آن ها را نو کنید. لازم نیست همه از یک نوع پارچه باشد، پارچه ی اصلی و گلدار خود را نگاه کنید و از رنگ گل های آن، پارچه های ساده و راه راه برای بقیه ی وسایل انتخاب کنید. خلاقیت به خرج دهید و از اضافه های پارچه، دکوری های جذاب بسازید. لوستر با روکش پارچه، یا تابلویی با آن بسازید، حتی می توان قسمتی از پارچه را قاب کرد یا در کارگاه های خیاطی نصب و به دیوار اتاق جذابیت بخشید. تصاویر زیر را نگاه کنید. ایده های بهاری را اجرا کنید و از تغییر بهاری دکوراسیون اتاق خواب لذت ببرید.

2- گل و گیاه

 

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با آوردن گل و گیاهان سبز و رنگی، بسیار ایده آل و جذاب است. رنگ سبز گیاهان، به فضا، جان می دهد و باعث طراوت و تازگی می شود. فکر می کنم، بهترین ایده بهاری تغییر دکوراسیون در تمام قسمت های خانه یا محل کار، دوستی با طبیعت است. با توجه به فضای اتاق خواب، گلدان های مختلفی را تدارک ببینی. در فضاهای کوچک از آویز های گلدانی یا باکس های عمودی گل، استفاده کنید. حتی اگر شرایط اتاق برای پرورش گیاهان مساعد نیست، به یک گلدان کوچک، روی میز بسنده کنید. گل های مصنوعی هم، جذابیت بصری خود را دارد و رنگ آمیزی اتاق را متحول می کند، اما از انرژی گیاهان طبیعی غافل نشوید. دکوراسیون اتاق خواب را با همین ایده ی ساده، تغییر دهید و از نتیجه و انرژی مثبت آن غافلگیر شوید.

3- وسایل تزیینی و تابلو های رنگی

 

یک تابلوی به ظاهر ساده، اگر درست انتخاب شود، موجب زیبایی و تغییر دکوراسیون اتاق خواب می شود. سبک اتاق شما چیست؟ تابلوهای مدرن می پسندید یا طرح های کلاسیک و سنتی را دنبال می کنید؟ رنگ مورد علاقه و متناسب با فضای شما چیست؟ پاسخ به چنین سوال هایی، شما را در انتخاب بهتر یک تابلو، یاری می کند. مناسب ترین انتخاب برای فصل بهار، طرح های رنگی و تابلوهای شاد است. استفاده از یک طرح نقاشی مدرن و رنگی، ایده ی جذابی برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب، در این فصل است.

4- رنگ یا کاغذ دیواری شاد

 

استفاده از کاغذ دیواری های گلدار و رنگی، به شدت برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب در فصل بهار توصیه می شود. کاغذ دیواری ها با طرح های متنوع و جذاب، سلیقه ی همه را پوشش می دهد و شما می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر دیوار شما طرح دار است، از پارچه های ساده اما در همان تم رنگی، برای روکش بالشت و روتختی استفاده کنید. پارچه های رنگی برای وسایل در زمینه ی دیوارهای رنگی ساده و شاد، خود را نشان می دهد. به این موارد دقت کنید و اتاق خواب را شلوغ نکنید. ترکیب های زیر، به شما ایده های فوق العاده ای می دهد.

تغییر دکوراسیون اتاق خواب، اصلا چیز پیچیده ای نیست، با ترفند های ساده ای که در عکس ها نیز مشاهده کردید، می توان تغییرات شگفت انگیزی ایجاد کرد. دست به کار شوید و به سراغ تغییر دکوراسیون اتاق خواب بروید. از مطالب و ایده های بهاری این مقاله، استفاده کنید و با توجه به تصاویر جذاب، خلاقیت به خرج دهید و بهار را به خانه بیاورید. منتظر ایده های جذابتان هستیم.

 

پیشنهاد مطالعه: دکوراسیون شاد نشیمن

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *