راهنمای طراحی داخلی, فضاهای داخلی

4 پیشنهاد برای تغییر دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن

اگر نمی‌دانید تغییر دکوراسیون نشیمن را از کجا شروع کنید، با ما در این پست همراه باشید.

تغییر دکوراسیون نشیمن یکی از کارهای فوق العاده ای است که در حال و هوای اعضای خانواده تاثیر مستقیم داشته و احساس خوبی ایجاد می کند. تغییرات، همیشه ذهن را درگیر می‌کند، اما اگر بدانید چه می‌خواهید و درست پیش بروید، نتیجه کار، عالی خواهد بود. صرفه نظر از اختصاص بودجه‌ی جدید، برای تغییر دکوراسیون نشیمن و خرید وسایل جدید، گاهی فقط لازم است، چیدمان را تغییر دهید تا احساس رضایت حاصل شود. با برنامه ریزی مناسب می توانید اتاق نشیمن خود را به فضایی شیک و دعوت کننده تبدیل کنید. برای شروع تغییر دکوراسیون نشیمن، نکات ساده زیر را دنبال کنید.

تغییر دکوراسیون نشیمن را چگونه شروع کنیم؟


1- دکوری ها را بررسی کنید


به فضای اطراف نگاه کنید و دکوری های قدیمی و آسیب دیده را جدا کرده و از دکورتان حذف کنید. از دکوری های خیلی بزرگ یا خیلی کوچکی که فقط باعث شلوغی است، صرف نظر کنید. اگر قاب عکس مهم، یا وسیله‌ی ارزشمندی دارید، محل آن را تغییر دهید و برای آن، مکان جدیدی در خانه اختصاص دهید.

2- رنگ بپاشید

 

– کوسن


– روانداز


– گل و گلدان

 

رنگ غوغا می کند. اگر امکان تغییر رنگ دیوار و مبلمان نیست، دنبال مکمل ها باشید و برای وسایل جدید، رنگ زمینه را فراموش کنید و رنگ های جدیدی را مهمان خانه کنید. چه رنگ هایی را دوست دارید؟ صرف نظر از تئوری نقش رنگ ها در دکوراسیون نشیمن، دنبال علاقه خود باشید، چراکه شما قرار است، فقط تغییر ایجاد کنید. کوسن، رو انداز وسایل کوچک را با رنگ هایی که با دیدن آن خسته نمی‌شوید، وارد دکوراسیون نشیمن کنید.

یک اتاق عمدتا آبی و سبز جلوه ای آرام بخش خواهد داشت ، در حالی که رنگهای پر جنب و جوش (قرمز ، زرد و نارنجی) انرژی بخش هستند. یک اتاق خنثی از سفید ، برنزه و خاکستری، بوم مناسب برای اضافه کردن طیف زیادی از رنگ های جسورانه است. اگر یک تابلوی نقاشی یا رنگی در اتاق نشیمن دارید، طیف رنگ های استفاده شده در آن می تواند، سرنخ های خوبی به شما بدهد.

3- دیوار را دریابید


– تابلو، قاب عکس

– آینه دیواری

– ساعت دیواری


اگر فضای دیوارتان خالی است، یک اثر هنری، تابلو یا قاب عکس جدید اضافه کنید. دکوری های مختلف با توجه به سبک دکورتان انتخاب کنید و حال و هوای جدیدی به دیوار ببخشید. تغییر دکوراسیون نشیمن با همین کارهای ساده، به وجود می آید. البته حتما برای انتخاب و تزیین دیوار، مطالب مرتبط زیر را مطالعه کنید. آینه های دیواری با تنوع فوق العاده، این روزها، طرفداران بسیار زیادی دارد و نور را در فضای شما تشدید می‌کند، یک گزینه عالی برای فضاهای کوچک است.

4- سبک دکور ا تقویت کنید


– قفسه ها برای نمایش (استند و انواع شلف)


چه نوع سبک دکوراسیونی را می‌پسندید؟ دکوراسیون نشیمن چه سبکی است؟ برای اینکه با انواع دکوراسیون و سبک ها آشنا شوید، مطالعه کنید و طرح های مختلف را نگاه کنید. دنبال جزئیات یا کلیات بودن، خودش گویای سبک موردنظر شماست. آنچه را علاقه دارید با توجه به سبک دکوراسیون نشیمن خانه، اضافه کنید.


در سبک های کلاسیک و سنتی، از بوفه ها و ویترین های نمایشی، بیشتر استفاده می شود. در حالی که در اغلب خانه های امروزی با سبک مدرن و معمولی، قفسه و استند های فلزی یا چوبی پرطرفدار است. فضا را کمتر اشغال می کند، ساده، شیک و منتوع است. برای قرار دادن وسایل مختلف، طراحی و ساخته می‌شود.

تغییر دکوراسیون نشیمن کار سختی نیست، با تکنیک های کوچک، تغییرات بزرگ حاصل می شود. همین حالا دست به کار شوید، دکوراسیون نشیمن را تغییر دهید و تجربه های خود را با ما درمیان بگذارید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *